kodus

kodus
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 17 May 2006
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 19% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 34% George of the Jungle (1997) - Rated 14 Aug 2007
40 7% Jacob's Ladder (1990) - Rated 14 Aug 2007
70 34% Anger Management (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 84% X2: X-Men United (2003) - Rated 14 Aug 2007
"X-Men are great! :)"
95 96% Bowling for Columbine (2002) - Rated 14 Aug 2007
"A very good movie! Asks the right questions."
80 84% Batman Begins (2005) - Rated 14 Aug 2007
"A real batman at last!"
75 61% Red Dragon (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Norton is awsome as always."
40 7% Armageddon (1998) - Rated 14 Aug 2007
70 34% The Fly (1986) - Rated 14 Aug 2007