koeisjovis

koeisjovis
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2010
Location: Nijmegen, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 20% Dead Ringers (1988) - Rated 07 May 2014
85 70% Blue Velvet (1986) - Rated 07 May 2014
80 53% Mulholland Drive (2001) - Rated 07 May 2014
76 39% The Campaign (2012) - Rated 07 May 2014
75 32% Seven Psychopaths (2012) - Rated 07 May 2014
78 44% High Fidelity (2000) - Rated 07 May 2014
80 53% A Beautiful Mind (2001) - Rated 07 May 2014
82 59% Borgman (2013) - Rated 07 May 2014
85 70% Being John Malkovich (1999) - Rated 07 May 2014
75 32% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 07 May 2014