koinoyokan

koinoyokan
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 72% The Usual Suspects (1995) - Rated 26 May 2018
71 46% White Men Can't Jump (1992) - Rated 26 May 2018
67 26% American Hustle (2013) - Rated 26 May 2018
72 51% Dawn of the Dead (2004) - Rated 26 May 2018
70 38% The Hunger Games (2012) - Rated 26 May 2018
82 93% The Godfather: Part II (1974) - Rated 26 May 2018
80 87% Forrest Gump (1994) - Rated 26 May 2018
70 38% Crash (2005) - Rated 07 Apr 2018
87 98% (500) Days of Summer (2009) - Rated 07 Apr 2018
79 81% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Apr 2018