KolliBarrera

kollibarrera
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2016
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Not too much... I\\\'ve just realized I\\\'ve watched lots of movies and my memory fades away...

more Recent Ratings

85 70% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 20 Jan 2016
68 38% WALL·E (2008) - Rated 20 Jan 2016
90 88% Up (2009) - Rated 20 Jan 2016
85 70% Megamind (2010) - Rated 20 Jan 2016
50 11% Spider-Man (2002) - Rated 20 Jan 2016
50 11% Troy (2004) - Rated 20 Jan 2016
70 44% Corpse Bride (2005) - Rated 20 Jan 2016
90 88% Little Nicky (2000) - Rated 20 Jan 2016
80 55% The Mask of Zorro (1998) - Rated 20 Jan 2016
60 23% Patch Adams (1998) - Rated 20 Jan 2016