Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kolontaj

Movie Buff - 152 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out kolontaj's...
60 35% Robin Hood (1973) - Jul 05, 2018
50 22% The Inbetweeners Movie (2011) - Jul 05, 2018
40 13% Goodnight Mommy (2015) - Jul 05, 2018
40 13% Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 05, 2018
50 22% The Fifth Element (1997) - Jul 05, 2018
40 13% Devil's Advocate (1997) - Jul 05, 2018
55 27% Juno (2007) - Jul 05, 2018
55 27% Inception (2010) - Jul 05, 2018
50 22% It (1990) - Jul 05, 2018
45 18% World War Z (2013) - Jul 05, 2018