komodo

komodo
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 19 May 2015
95 78% Alone in the Wilderness (2004) - Rated 04 Jan 2014
94 60% Into the Wild (2007) - Rated 04 Jan 2014
95 78% Audition (1999) - Rated 04 Jan 2014
80 8% Snakes on a Plane (2006) - Rated 04 Jan 2014
70 5% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 04 Jan 2014
82 12% Avatar (2009) - Rated 04 Jan 2014
97 98% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Jan 2014
93 51% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Nov 2013
95 78% Fight Club (1999) - Rated 23 Nov 2013