konukselim

konukselim
Movie Buff - 312 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2015
Location: Ankara, Çankaya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Wild Tales (2014) - Rated 11 Oct 2015
86 77% Ben X (2007) - Rated 11 Oct 2015
81 61% Revolutionary Road (2008) - Rated 11 Oct 2015
76 42% Revolver (2005) - Rated 11 Oct 2015
88 84% Coherence (2013) - Rated 11 Oct 2015
83 67% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 11 Oct 2015
85 73% Medianeras (2011) - Rated 11 Oct 2015
86 77% Flipped (2010) - Rated 11 Oct 2015
76 42% The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 11 Oct 2015
93 98% The Body (2012) - Rated 11 Oct 2015