koolmikee27

koolmikee27
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2008
Location: hermiston, Oregon/Umatilla, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 92% Spider-Man (2002) - Rated 20 Apr 2008
22 0% Romeo + Juliet (1996) - Rated 20 Apr 2008
91 72% Superbad (2007) - Rated 20 Apr 2008
69 18% Quiz Show (1994) - Rated 20 Apr 2008
87 48% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 20 Apr 2008
56 6% RoboCop (1987) - Rated 20 Apr 2008
78 37% Mortal Kombat (1995) - Rated 20 Apr 2008
100 97% Grease (1978) - Rated 20 Apr 2008
89 58% Into the Wild (2007) - Rated 20 Apr 2008
98 84% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 Apr 2008