koopa
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2014
Location: juiz de fora, minas gerais/brasil, Brazil
Recent Ratings
Check out koopa's...
90 51% | Yes Man (2008) - Rated 04 Mar 2014 |
100 82% | Predator (1987) - Rated 04 Mar 2014 |
90 51% | The Expendables 2 (2012) - Rated 04 Mar 2014 |
100 82% | Undisputed III: Redemption (2010) - Rated 04 Mar 2014 |
90 51% | Undisputed II: Last Man Standing (2006) - Rated 04 Mar 2014 |
83 32% | Superman Returns (2006) - Rated 04 Mar 2014 |
100 82% | Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 04 Mar 2014 |
80 27% | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 04 Mar 2014 |
40 7% | The Wolverine (2013) - Rated 04 Mar 2014 |
100 82% | Bad Boys (1995) - Rated 04 Mar 2014 |