kopelmayne

kopelmayne
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 23% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 23 Sep 2017
80 44% Django Unchained (2012) - Rated 23 Sep 2017
50 8% Birdman (2014) - Rated 23 Sep 2017
88 79% Narcos (2015) - Rated 23 Sep 2017
80 44% The Fifth Element (1997) - Rated 23 Sep 2017
85 64% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 23 Sep 2017
70 23% Dunkirk (2017) - Rated 23 Sep 2017
85 64% The Social Network (2010) - Rated 23 Sep 2017
85 64% The Incredibles (2004) - Rated 23 Sep 2017
90 91% The Thing (1982) - Rated 23 Sep 2017