kopindian

kopindian
Movie Buff - 314 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2011
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Dial M for Murder (1954) - Rated 24 Sep 2011
85 74% The Seventh Seal (1957) - Rated 24 Sep 2011
75 52% Collateral (2004) - Rated 24 Sep 2011
75 52% Three Kings (1999) - Rated 24 Sep 2011
85 74% Blue Velvet (1986) - Rated 24 Sep 2011
63 23% Flirting with Disaster (1996) - Rated 24 Sep 2011
65 27% Four Rooms (1995) - Rated 24 Sep 2011
0% Transformers (2007) - Rated 24 Sep 2011
60 19% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 24 Sep 2011
85 74% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 24 Sep 2011