Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
korbenPL

Criticker Zealot - 5628 Film Ratings

Member Since: Nov 4, 2009

Bio: blacksmith
more Recent Ratings
45 54% Deep Cover (1992) - Feb 23, 2020
56 77% Parasite (2019) - Feb 21, 2020
37 36% Almost Friends (2017) - Feb 16, 2020
24 15% Jexi (2019) - Feb 14, 2020
32 24% Hustlers (2019) - Feb 08, 2020
47 60% Knives Out (2019) - Feb 06, 2020
52 69% Vice (2018) - Feb 06, 2020
35 31% Tell It to the Bees (2018) - Feb 05, 2020
1% 10 Minutes Gone (2019) - Feb 05, 2020
38 38% Hands of Stone (2016) - Feb 02, 2020