korkmazay

korkmazay
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2021
Location: Şişli, İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% The Devil's Hour (2022) - Rated 29 Jan 2023
85 31% The Dropout (2022) - Rated 14 Jan 2023
100 94% Jojo Rabbit (2019) - Rated 06 Jan 2023
90 52% The Boys (2019) - Rated 06 Jan 2023
85 31% Shameless (2004) - Rated 06 Jan 2023
50 7% Lost (2004) - Rated 06 Jan 2023
95 77% Inside No. 9 (2014) - Rated 06 Jan 2023
95 77% Fleabag (2016) - Rated 06 Jan 2023
85 31% Black Mirror (2011) - Rated 06 Jan 2023
30 4% Breaking Bad (2008) - Rated 06 Jan 2023