koru2020

koru2020
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2020
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The In-Laws (1979) - Rated 11 Apr 2020
100 The Natural (1984) - Rated 11 Apr 2020
100 Gates of Heaven (1978) - Rated 11 Apr 2020
50 Seberg (2019) - Rated 11 Apr 2020
0 The Invisible Man (2020) - Rated 11 Apr 2020
50 Glass (2019) - Rated 11 Apr 2020
50 Insomnia (1997) - Rated 11 Apr 2020
50 Sonic the Hedgehog (2020) - Rated 11 Apr 2020
100 The Swimmer (1968) - Rated 11 Apr 2020
0 Bridesmaids (2011) - Rated 11 Apr 2020