Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kosadetz

Movie Buff - 299 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2018

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out kosadetz's...
85 80% The World at War (1973) - Dec 25, 2018
70 34% Captains Courageous (1937) - Dec 25, 2018
78 56% The Best Years of Our Lives (1946) - Dec 25, 2018
75 46% A Night at the Opera (1935) - Dec 25, 2018
75 46% All About Eve (1950) - Dec 25, 2018
79 59% (1963) - Dec 25, 2018
78 56% Pride and Prejudice (1995) - Dec 25, 2018
80 64% The Ox-Bow Incident (1943) - Dec 25, 2018
70 34% Life of Brian (1979) - Dec 25, 2018
67 28% The Last Temptation of Christ (1988) - Dec 25, 2018