kosh

kosh
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 36% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 13 Apr 2020
81 79% Invasion of the Body Snatchers (1956) - Rated 13 Apr 2020
90 88% Midnight in Paris (2011) - Rated 13 Apr 2020
70 25% Winter Sleep (2014) - Rated 13 Apr 2020
100 98% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 13 Apr 2020
80 58% Ahlat Agaci (2018) - Rated 13 Apr 2020
80 58% Zombieland (2009) - Rated 13 Apr 2020
90 88% Ghost in the Shell (1995) - Rated 12 Apr 2020
80 58% Jeepers Creepers (2001) - Rated 08 Jan 2019
70 25% Enemy at the Gates (2001) - Rated 08 Jan 2019