kowalsky

kowalsky
Film Freak - 659 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2010
Location: brasilia, df, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 48% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 30 Jun 2020
88 87% BlacKkKlansman (2018) - Rated 28 Jun 2020
90 92% Sorry to Bother You (2018) - Rated 28 Jun 2020
76 48% Paul (2011) - Rated 27 Jun 2020
49 7% Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Rated 27 Jun 2020
69 26% Jurassic World (2015) - Rated 27 Jun 2020
65 17% Home (2015) - Rated 27 Jun 2020
68 22% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 27 Jun 2020
78 54% Chappie (2015) - Rated 27 Jun 2020
73 39% Doctor Strange (2016) - Rated 27 Jun 2020