kozan26

kozan26
Film Freak - 522 Film Ratings
Member Since: 03 May 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 98% The Punisher (2017) - Rated 20 Jan 2018
76 58% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 26 Aug 2017
75 41% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 26 Aug 2017
76 58% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 26 Aug 2017
77 74% Logan (2017) - Rated 26 Aug 2017
80 94% Ex Machina (2015) - Rated 19 Mar 2017
75 41% Centurion (2010) - Rated 19 Mar 2017
74 29% Suicide Squad (2016) - Rated 01 Jan 2017
76 58% Doctor Strange (2016) - Rated 01 Jan 2017
77 74% Captain America: Civil War (2016) - Rated 01 Jan 2017