kpad

kpad
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 62% In the Line of Fire (1993) - Rated 03 Dec 2012
90 41% Air Force One (1997) - Rated 03 Dec 2012
95 62% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 03 Dec 2012
90 41% The American President (1995) - Rated 03 Dec 2012
100 84% Inception (2010) - Rated 03 Dec 2012
90 41% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 03 Dec 2012
90 41% National Treasure (2004) - Rated 03 Dec 2012
90 41% Night at the Museum (2006) - Rated 03 Dec 2012
90 41% Gladiator (2000) - Rated 03 Dec 2012
90 41% Finding Nemo (2003) - Rated 03 Dec 2012