kraftdx1

kraftdx1
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 84% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 01 Jan 2017
74 50% Up (2009) - Rated 01 Jan 2017
77 58% Miller's Crossing (1990) - Rated 01 Jan 2017
71 41% American Beauty (1999) - Rated 01 Jan 2017
45 28% U-571 (2000) - Rated 01 Jan 2017
60 30% Scream (1996) - Rated 01 Jan 2017
13% Walking Tall (2004) - Rated 01 Jan 2017
84 77% Whiplash (2014) - Rated 24 Dec 2016
89 86% Badlands (1973) - Rated 24 Dec 2016
74 50% Midnight in Paris (2011) - Rated 24 Dec 2016