kranthi117

kranthi117
Film Freak - 567 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2011
Location: Kharagpur, West Bengal, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 85% Supernatural (2005) - Rated 01 Jan 2016
83 91% 24 (2001) - Rated 01 Jan 2016
83 91% Prison Break (2005) - Rated 01 Jan 2016
80 66% Maryada Ramanna (2010) - Rated 01 Jan 2016
82 85% Yamadonga (2007) - Rated 01 Jan 2016
80 66% Indra: The Tiger (2002) - Rated 01 Jan 2016
72 36% The Walking Dead (2010) - Rated 01 Jan 2016
70 21% Blood Diamond (2006) - Rated 01 Jan 2016
82 85% Enemy of the State (1998) - Rated 01 Jan 2016
80 66% Monsters University (2013) - Rated 01 Jan 2016