krapefruit

krapefruit
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2015
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 56% The Man Without a Past (2002) - Rated 19 Feb 2015
86 79% The Dark Knight (2008) - Rated 19 Feb 2015
79 60% Catch Me If You Can (2002) - Rated 19 Feb 2015
35 17% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 19 Feb 2015
67 30% My Girl (1991) - Rated 19 Feb 2015
75 52% Rear Window (1954) - Rated 19 Feb 2015
85 74% Good Will Hunting (1997) - Rated 19 Feb 2015
35 17% The Transporter (2002) - Rated 19 Feb 2015
85 74% Edward Scissorhands (1990) - Rated 19 Feb 2015
30 13% Men in Black (1997) - Rated 19 Feb 2015