krauser09

krauser09
Film Freak - 741 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% King Kong (2005) - Rated 25 Dec 2017
55 13% War Horse (2011) - Rated 25 Dec 2017
80 79% Doctor Strange (2016) - Rated 25 Dec 2017
80 79% The Imitation Game (2014) - Rated 25 Dec 2017
60 25% Rush Hour (1998) - Rated 25 Dec 2017
70 48% Layer Cake (2004) - Rated 25 Dec 2017
75 61% The Last King of Scotland (2006) - Rated 25 Dec 2017
70 48% Pretty Woman (1990) - Rated 25 Dec 2017
60 25% Shrek the Third (2007) - Rated 25 Dec 2017
70 48% Men of Honor (2000) - Rated 25 Dec 2017