krc88

krc88
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Friends (1994) - Rated 12 Apr 2017
81 45% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Rated 12 Apr 2017
81 45% Edward Scissorhands (1990) - Rated 12 Apr 2017
80 34% American Beauty (1999) - Rated 12 Apr 2017
73 18% In Time (2011) - Rated 12 Apr 2017
70 9% Friday the 13th (1980) - Rated 12 Apr 2017
81 45% Talaash (2012) - Rated 12 Apr 2017
90 83% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 12 Apr 2017
67 6% Boyhood (2014) - Rated 12 Apr 2017
80 34% Predestination (2014) - Rated 12 Apr 2017