krgamble

krgamble
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 73% The Sandlot (1993) - Rated 26 Jun 2017
89 78% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 26 Jun 2017
90 88% A River Runs Through It (1992) - Rated 26 Jun 2017
92 98% Legends of the Fall (1994) - Rated 26 Jun 2017
82 31% Rio Bravo (1959) - Rated 26 Jun 2017
88 73% Gangs of New York (2002) - Rated 26 Jun 2017
84 38% Wall Street (1987) - Rated 26 Jun 2017
87 66% Dead Poets Society (1989) - Rated 26 Jun 2017
82 31% Casablanca (1942) - Rated 26 Jun 2017
86 61% Platoon (1986) - Rated 26 Jun 2017