We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
kriegar

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Jun 16, 2012

Location: Edinburgh, UK

more Recent Ratings
100 94% Avatar (2009) - Jun 16, 2012
70 9% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 16, 2012
50 3% Step Up 3D (2010) - Jun 16, 2012
90 67% Sherlock Holmes (2010) - Jun 16, 2012
70 9% Tekken (2010) - Jun 16, 2012
90 67% Tangled (2010) - Jun 16, 2012
95 83% The Social Network (2010) - Jun 16, 2012
85 45% The Other Guys (2010) - Jun 16, 2012
80 27% Little Fockers (2010) - Jun 16, 2012
80 27% The Last Airbender (2010) - Jun 16, 2012