krista=cool

kristacool
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2008
Location: NJ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 28% Jurassic Park (1993) - Rated 20 Jul 2008
""Oh, Jurassic Park is on TNT again? Hell, the last time I watched it was almost a week ago. Best watch it again. And I'll keep an eye on my jeep's rearview mirror to make sure no small looking, but possibly larger than they appear, dinosaurs are following me, intent on devouring me like they did my port-a-john pal.""
77 25% My Fair Lady (1964) - Rated 20 Jul 2008
90 81% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 20 Jul 2008
76 22% North by Northwest (1959) - Rated 20 Jul 2008
89 69% The Great Escape (1963) - Rated 20 Jul 2008
87 60% Harvey (1950) - Rated 20 Jul 2008
84 45% There Will Be Blood (2007) - Rated 20 Jul 2008
55 10% The Apartment (1960) - Rated 20 Jul 2008
80 34% 8 Women (2002) - Rated 20 Jul 2008
89 69% Young Frankenstein (1974) - Rated 20 Jul 2008