kristi16652

kristi16652
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2013
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 We Bought a Zoo (2011) - Rated 19 Jan 2013
100 Warrior (2011) - Rated 19 Jan 2013
100 New Year's Eve (2011) - Rated 19 Jan 2013
100 Fast Five (2011) - Rated 19 Jan 2013
100 Moneyball (2011) - Rated 19 Jan 2013
100 Country Strong (2010) - Rated 19 Jan 2013
100 Sweet Home Alabama (2002) - Rated 19 Jan 2013
100 The Longest Yard (2005) - Rated 19 Jan 2013
100 Touchback (2011) - Rated 19 Jan 2013
100 Pitch Perfect (2012) - Rated 19 Jan 2013