Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kristinedahl

Movie Buff - 122 Film Ratings

Member Since: Aug 8, 2018

Location: Copenhagen, Denmark

Bio: i like films a lot
more Recent Ratings
Check out kristinedahl's...
67 18% Suspiria (2018) - Nov 21, 2018
65 13% Falling in Love (1984) - Aug 10, 2018
91 94% Arrival (2016) - Aug 10, 2018
65 13% Back to the Future Part III (1990) - Aug 10, 2018
60 8% Lucky Number Slevin (2006) - Aug 10, 2018
77 56% Frida (2002) - Aug 10, 2018
85 80% Juno (2007) - Aug 10, 2018
78 61% Black Swan (2010) - Aug 10, 2018
66 16% The Day After Tomorrow (2004) - Aug 10, 2018
42 2% Twilight (2008) - Aug 10, 2018