krppr

krppr
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2018
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45% Paterson (2016) - Rated 17 Apr 2019
45% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 28 Mar 2019
45% Children of Men (2006) - Rated 28 Mar 2019
45% I'm Not There (2007) - Rated 28 Mar 2019
45% Raising Arizona (1987) - Rated 28 Mar 2019
45% Alice in Wonderland (2010) - Rated 28 Mar 2019
77% Black Mirror (2011) - Rated 28 Mar 2019
45% Lady Bird (2017) - Rated 28 Mar 2019
77% Eighth Grade (2018) - Rated 28 Mar 2019
45% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 18 Mar 2019