We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

krtc

krtc width="104" height="110"

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Mar 16, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings

98 43% The O.C. (2003) - Mar 28, 2020
94 31% Whiplash (2014) - Mar 19, 2020
92 25% On the Waterfront (1954) - Mar 19, 2020
88 16% Paths of Glory (1957) - Mar 19, 2020
100 72% The Man from Earth (2007) - Mar 16, 2020
86 10% Elizabeth (1998) - Mar 16, 2020
100 72% The Pianist (2002) - Mar 16, 2020
100 72% The Jacket (2005) - Mar 16, 2020
100 72% Casino Royale (2006) - Mar 16, 2020
88 16% Skyfall (2012) - Mar 16, 2020