kru

kru
Film Freak - 720 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 02 Oct 2015
85 80% The Green Mile (1999) - Rated 02 Oct 2015
64 42% No God, No Master (2012) - Rated 26 May 2014
87 85% Ghost in the Shell (1995) - Rated 26 May 2014
68 49% Face/Off (1997) - Rated 26 May 2014
74 60% Twister (1996) - Rated 26 May 2014
86 83% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 26 May 2014
70 53% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 26 May 2014
59 34% Judge Dredd (1995) - Rated 26 May 2014
70 53% Lethal Weapon (1987) - Rated 26 May 2014