krygrgtmz

krygrgtmz
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Selma (2014) - Rated 06 Jul 2020
85 30% 300 (2007) - Rated 06 Jul 2020
90 64% La belle époque (2019) - Rated 06 Jul 2020
80 8% I Am Legend (2007) - Rated 06 Jul 2020
85 30% The Fighter (2010) - Rated 06 Jul 2020
90 64% The Pianist (2002) - Rated 06 Jul 2020
90 64% The Green Mile (1999) - Rated 06 Jul 2020
90 64% Gone Girl (2014) - Rated 06 Jul 2020
85 30% Green Book (2018) - Rated 06 Jul 2020
85 30% Million Dollar Baby (2004) - Rated 06 Jul 2020