ks12

ks12
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 86% Inception (2010) - Rated 19 Aug 2017
70 15% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 19 Aug 2017
90 65% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 19 Aug 2017
92 86% The Hateful Eight (2015) - Rated 19 Aug 2017
90 65% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 19 Aug 2017
90 65% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Aug 2017
90 65% Django Unchained (2012) - Rated 19 Aug 2017
80 28% Four Rooms (1995) - Rated 19 Aug 2017
85 40% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 19 Aug 2017
75 25% La La Land (2016) - Rated 19 Aug 2017