ksajeske

ksajeske
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2013

more Recent Ratings

Check out ksajeske's...

90 79% Das Boot (1981) - Rated 13 Jan 2014
91 87% City of God (2002) - Rated 27 Dec 2013
87 64% Withnail & I (1987) - Rated 27 Dec 2013
87 64% Blade Runner (1982) - Rated 27 Dec 2013
92 93% 12 Years a Slave (2013) - Rated 27 Dec 2013
88 72% Il Postino (1994) - Rated 27 Dec 2013
91 87% Spirited Away (2001) - Rated 27 Dec 2013
95 97% Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Rated 27 Dec 2013
81 33% Band of Outsiders (1964) - Rated 27 Dec 2013
87 64% La Dolce vita (1960) - Rated 27 Dec 2013