ksbluesfan

ksbluesfan
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% Scarlet Street (1945) - Rated 17 Dec 2014
60 20% M (1931) - Rated 17 Dec 2014
90 82% Metropolis (1927) - Rated 17 Dec 2014
80 64% The Green Mile (1999) - Rated 17 Dec 2014
100 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 Dec 2014
100 95% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 17 Dec 2014
40 3% Arsenic and Old Lace (1944) - Rated 17 Dec 2014
70 42% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 17 Dec 2014
60 20% It Happened One Night (1934) - Rated 17 Dec 2014
60 20% Day for Night (1973) - Rated 17 Dec 2014