ksc6000

ksc6000
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 31 May 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 38% Aliens (1986) - Rated 31 May 2010
60 8% Transformers (2007) - Rated 31 May 2010
95 89% Serenity (2005) - Rated 31 May 2010
93 77% Moon (2009) - Rated 31 May 2010
96 94% City Island (2009) - Rated 31 May 2010
88 56% The Butterfly Effect (2004) - Rated 31 May 2010
55 2% It's Complicated (2009) - Rated 31 May 2010
84 40% The Ghost Writer (2010) - Rated 31 May 2010
95 89% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 31 May 2010
87 52% Precious (2009) - Rated 31 May 2010