ksoltys
Recent Ratings
Check out ksoltys's...
90 96% | Severance (2022) - Rated 28 Mar 2023 |
85 69% | Parasite (2019) - Rated 07 Mar 2023 |
85 69% | Six Feet Under (2001) - Rated 07 Mar 2023 |
85 69% | Parenthood (2010) - Rated 07 Mar 2023 |
65 30% | Olive Kitteridge (2014) - Rated 07 Mar 2023 |
45 3% | Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 07 Mar 2023 |
65 30% | Knives Out (2019) - Rated 07 Mar 2023 |
70 42% | Jodorowsky's Dune (2014) - Rated 07 Mar 2023 |
55 19% | Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 07 Mar 2023 |
50 11% | Dead Poets Society (1989) - Rated 07 Mar 2023 |