kstarr

Recent Ratings
Check out kstarr's...
95 85% | Field of Dreams (1989) - Jun 03, 2021 |
85 55% | The Man in the Iron Mask (1998) - Jun 03, 2021 |
85 55% | Thor (2011) - Jun 03, 2021 |
75 23% | Hairspray (2007) - Jun 03, 2021 |
72 14% | Maid in Manhattan (2002) - Jun 03, 2021 |
85 55% | A League of Their Own (1992) - Jun 03, 2021 |
96 97% | Toy Story 2 (1999) - Jun 03, 2021 |
85 55% | Spy Kids (2001) - Jun 03, 2021 |
75 23% | The Perfect Storm (2000) - Jun 03, 2021 |
80 38% | Back to the Future Part II (1989) - Jun 03, 2021 |