Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ksyuJl

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 22% Waterworld (1995) - Jan 19, 2020
96 95% In Bruges (2008) - Jan 19, 2020
80 22% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Jan 19, 2020
92 72% Unbreakable (2000) - Jan 19, 2020
86 54% The Terminator (1984) - Jan 19, 2020
86 54% Tremors (1990) - Jan 19, 2020
75 4% Happy Gilmore (1996) - Jan 19, 2020
95 86% Jurassic Park (1993) - Jan 19, 2020
80 22% Skyfall (2012) - Jan 19, 2020
92 72% Interstellar (2014) - Jan 19, 2020