kthaler

kthaler
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 85% City of God (2002) - Rated 21 Nov 2013
95 98% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 21 Nov 2013
84 30% The Italian Job (2003) - Rated 21 Nov 2013
90 93% The Boondock Saints (1999) - Rated 21 Nov 2013
85 45% Kindergarten Cop (1990) - Rated 21 Nov 2013
85 45% Taken (2008) - Rated 21 Nov 2013
87 77% Die Hard (1988) - Rated 21 Nov 2013
86 63% The Fountain (2006) - Rated 21 Nov 2013
83 20% The Waterboy (1998) - Rated 21 Nov 2013
84 30% Clear and Present Danger (1994) - Rated 21 Nov 2013