kubragurell

kubragurell
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 82% Gülsah küçük anne (1976) - Rated 11 Aug 2015
85 44% G.O.R.A. (2004) - Rated 11 Aug 2015
70 21% Gökten 3 elma düstü (2008) - Rated 11 Aug 2015
90 53% Eyyvah Eyvah 3 (2014) - Rated 11 Aug 2015
90 53% Eyyvah eyvah 2 (2011) - Rated 11 Aug 2015
90 53% Eyyvah Eyvah (2010) - Rated 11 Aug 2015
80 35% Devrim arabalari (2008) - Rated 11 Aug 2015
80 35% Dügün Dernek (2013) - Rated 11 Aug 2015
80 35% Dedemin Insanlari (2011) - Rated 11 Aug 2015
100 82% Deli deli küpeli (1986) - Rated 11 Aug 2015