We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
kubrick._.k

Movie Buff - 261 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2018

more Recent Ratings
88 60% Aliens (1986) - Apr 27, 2020
90 75% Alien (1979) - Apr 27, 2020
85 42% The Hateful Eight (2015) - Apr 24, 2020
88 60% Your Name. (2016) - Feb 28, 2020
88 60% Parasite (2019) - Feb 10, 2020
85 42% Birdman (2014) - Jan 01, 2020
95 93% The Shining (1980) - Jan 01, 2020
90 75% The Irishman (2019) - Dec 09, 2019
85 42% Marriage Story (2019) - Dec 07, 2019
88 60% Frances Ha (2013) - Dec 04, 2019
"I like things that look like mistakes."