kubulup

kubulup
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2014
Location: istanbul
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 59% Warm Bodies (2013) - Rated 12 Aug 2016
80 50% Snatch (2000) - Rated 12 Aug 2016
85 83% Requiem for a Dream (2000) - Rated 12 Aug 2016
79 42% I, Robot (2004) - Rated 12 Aug 2016
77 30% The Shining (1980) - Rated 12 Aug 2016
78 35% Ocean's Eleven (2001) - Rated 12 Aug 2016
82 65% Cinderella Man (2005) - Rated 12 Aug 2016
80 50% A Clockwork Orange (1971) - Rated 12 Aug 2016
86 87% The Help (2011) - Rated 12 Aug 2016
85 83% 12 Years a Slave (2013) - Rated 12 Aug 2016