kucukmaestro

kucukmaestro
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Rain Man (1988) - Rated 06 Apr 2020
88 53% Fury (2014) - Rated 06 Apr 2020
87 48% Titanic (1997) - Rated 06 Apr 2020
80 15% Ali G Indahouse (2002) - Rated 06 Apr 2020
84 30% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 06 Apr 2020
82 23% The Tourist (2010) - Rated 06 Apr 2020
91 78% Gladiator (2000) - Rated 06 Apr 2020
89 61% The Great Gatsby (2013) - Rated 06 Apr 2020
93 86% V for Vendetta (2006) - Rated 06 Apr 2020
86 44% John Carter (2012) - Rated 06 Apr 2020