kugelisadog

kugelisadog
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 31 May 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 22 Mar 2020
70 54% Cast Away (2000) - Rated 22 Mar 2020
30 11% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 22 Mar 2020
50 27% The King's Speech (2010) - Rated 22 Mar 2020
80 70% Toy Story (1995) - Rated 22 Mar 2020
65 45% (500) Days of Summer (2009) - Rated 22 Mar 2020
90 85% The Avengers (2012) - Rated 22 Mar 2020
30 11% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 22 Mar 2020
70 54% The Princess Bride (1987) - Rated 22 Mar 2020
60 38% The Jungle Book (1967) - Rated 22 Mar 2020