kukas

kukas
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2015
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 45% From Russia with Love (1963) - Rated 04 Dec 2015
70 7% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 04 Dec 2015
90 45% Grease (1978) - Rated 04 Dec 2015
90 45% The Great Beauty (2013) - Rated 04 Dec 2015
95 71% Se7en (1995) - Rated 04 Dec 2015
95 71% Léon: The Professional (1994) - Rated 04 Dec 2015
1% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 04 Dec 2015
95 71% The Terminator (1984) - Rated 04 Dec 2015
95 71% A Clockwork Orange (1971) - Rated 04 Dec 2015
90 45% The Illusionist (2010) - Rated 04 Dec 2015