kukuklata

kukuklata
Movie Buff - 478 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% G.I. Joe: Retaliation (2013) - Rated 09 Apr 2017
82 32% 21 (2008) - Rated 09 Apr 2017
84 52% I Love You, Man (2009) - Rated 09 Apr 2017
89 90% Suits (2011) - Rated 09 Apr 2017
84 52% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 09 Apr 2017
84 52% One Punch Man (2015) - Rated 09 Apr 2017
89 90% Sherlock (2010) - Rated 09 Apr 2017
84 52% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 09 Apr 2017
87 75% Life in a Day (2011) - Rated 09 Apr 2017
87 75% The Social Network (2010) - Rated 09 Apr 2017