kursetheday

kursetheday
Film Freak - 570 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2013
Location: Searcy, Arkansas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 15% Sky High (2005) - Rated 28 Aug 2013
75 60% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Rated 28 Aug 2013
70 40% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 28 Aug 2013
75 60% The Piano (1993) - Rated 28 Aug 2013
65 24% Alpha Dog (2007) - Rated 28 Aug 2013
55 9% Collateral Damage (2002) - Rated 28 Aug 2013
70 40% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 28 Aug 2013
50 6% Angels in the Outfield (1994) - Rated 28 Aug 2013
70 40% Chicago (2002) - Rated 28 Aug 2013
70 40% The Shipping News (2001) - Rated 28 Aug 2013