kurtfilm

kurtfilm
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 72% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 31 Dec 2017
36 1% Star Trek Beyond (2016) - Rated 31 Dec 2017
97 96% Star Trek (1966) - Rated 31 Dec 2017
93 81% The Incredibles (2004) - Rated 31 Dec 2017
97 96% The Matrix (1999) - Rated 31 Dec 2017
60 29% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 31 Dec 2017
40 9% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 31 Dec 2017
92 75% Arrival (2016) - Rated 31 Dec 2017
94 87% Blade Runner (1982) - Rated 31 Dec 2017
93 81% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 31 Dec 2017